Адвокат по кримінальним справам - Київ

Послуги адвокатів з кримінальних справ у Києві

Невід’ємне право кожного громадянина, закріплені статтею 29 Конституції та статтею 20 Кримінального процесуального кодексу України, — допомога та захист адвоката у кримінальних справах у разі затримання та відкриття кримінального провадження. Конституція та КПК України містять також положення про презумпцію невинуватості та рівність усіх сторін процесу перед законом. Це означає, що особа, котру підозрюють у вчиненні злочину, вважається невинуватою, допоки її вину не буде доведено. Але, як свідчить загальна юридична практика в Україні, у 30 відсотках випадків обвинувачені не тільки програють справи, але й отримують занадто суворе покарання. Аби цього не сталося, адвокат у кримінальних справах від нашої юридичної компанії у Києві готовий надати необхідну правову допомогу у межах чинного законодавства для успішного розв’язання справи.

Кримінальний адвокат на захисті ваших інтересів

У наш час майже кожен може бути звинувачений у вчиненні злочину без законних на те підстав. Не є таємницею, що працівники правоохоронних органів, слідчі та прокурори завжди прагнуть відзвітуватися перед керівництвом щодо покращення статистики з розкриття злочинів. Вони намагатимуться робити все можливе, аби притягнути до відповідальності особу навіть за ті дії, котрі вона не скоювала. Для цього іноді буває досить опинитися не в тому місці не в той час. Але незалежно від причетності клієнтів до справи та ступеню їхньої провини, захисники з нашої юридичної контори докладуть усіх зусиль для одержання найвтішніших результатів у судовому провадженні:

 • звільнення з-під варти та закриття провадження;
 • скасування вироку суду з відшкодуванням матеріальної та моральної шкоди;
 • зміна міри покарання на таку, що не передбачає ув’язнення взагалі, або гарантує максимальне пом’якшення кари;
 • перегляд справи засудженого та сприяння у достроковому звільненні.

Аби наш адвокат з кримінальних справ зміг вчасно надати послуги захисту, треба пам’ятати про право на отримання юридичної допомоги у випадку затримання. Також у КПК України (ст. 18) передбачено норму, за якою особа має змогу відмовитися надавати будь-які свідчення. У жодному разі не відповідайте на питання, які вам ставлять, адже надані покази згодом може бути використано проти вас. Залиште цю справу спеціалісту. Саме захисник має прерогативу розмови з затриманим віч-на-віч для побудови дієвої стратегії на усіх стадіях кримінального провадження.

Якщо проти вас висунуто звинувачення у скоєнні злочину, або якщо викликають свідком на допит, вам терміново потрібний адвокат у кримінальних справах. Без допомоги професійного захисника не обійтись й у разі взяття під варту з приводу тих чи інших звинувачень. Наші спеціалісти мають достатньо досвіду для побудови ефективної лінії захисту, формування доказової бази для оскарження підозри та заперечення проти будь-якого обвинувачення.

Кримінальний юрист у Києві: широкий обсяг послуг

Ми готові запропонувати клієнтам повну підтримку на кожній стадії кримінального процесу. Відповідно до норм кримінально-процесуального права кримінальне провадження складається з декількох стадій:

 1. Досудове розслідування;
 2. Розгляд справи у суді першої інстанції;
 3. Провадження у судах з перегляду судових рішень;
 4. Виконання прийнятих судом рішень.

Також виділяють додаткові етапи, наприклад провадження у апеляційній касаційній інстанції та Верховному Суді України. А у разі виявлення нових доказів та обставин стосовно даної справи, можливим є проведення нового процесу за нововиявленими обставинами. Що це означає? Навіть якщо на перших стадіях не вдалося заперечити вину затриманого, кримінальний адвокат вдасться до пошуку фактів та доказів, завдяки котрим можна буде довести неправильність вироку. Такими доказами, наприклад, можуть бути неправдиві свідчення, зловживання представників правоохоронних органів, навмисно спотворені факти та документи тощо. Ще один з заходів для поліпшення становища затриманого — звернення у ЄСПЛ.

Ми гарантуємо нашим підзахисним професійні послуги під час проведення досудового розслідування. Захистимо права осіб, котрих звинувачують у скоєнні злочинів. Намагатимемося, якщо це можливо, забезпечити звільнення з-під варти зі слідчого ізолятору, де часто створюють тяжкі умови утримання, аби зломити психіку особи та витягнути з неї потрібні показання. Оскаржимо дії працівників правоохоронних органів на стадії досудового розслідування. Сприятимемо прийняттю судом найадекватніших висновків. Маємо достатньо досвіду у роботі з судами вищих інстанцій. За умови ж, коли злочин невеликої або середньої тяжкості, або злочин з необережності було скоєно вперше, Кримінальним кодексом України передбачено можливості звільнення від відповідальності: примирення винного з потерпілим, передача на поруки тощо. Ці способи також варто застосовувати для уникнення покарання.

Переваги наших послуг під час кримінального провадження

Для забезпечення захисту у кримінальній справі юрист повинен мати певні професійні та особисті якості: першокласна теоретична підготовка, великий досвід у юридичній практиці, впевненість та переконливість під час спілкування з працівниками правоохоронних органів, вміння організувати процес пошуку та аналізу доказів. Кримінальний адвокат у Києві, котрий буде вести справу обвинуваченого, добре розуміється й у багатьох інших сферах діяльності, адже доводиться постійно мати контакти з експертами з різних питань: ДТП та трасологія, криміналістика, балістика, економіка тощо. Важлива якість — знання людської психології. Саме адвокат є єдиною особою, котрій дозволяють спілкуватися із затриманими під варту у слідчому ізоляторі. А під час проведення слухань у суді адвокату необхідно переконати суддю у своїй правоті, ставити питання потерпілим та свідкам від сторони обвинувачення.

Законодавством України передбачено й вимоги до адвокатів у кримінальному процесі. Так, у статті 50 КПК приведено перелік документів, що їх повинен мати захисник обвинуваченого у злочині. Адвокат по кримінальним справам у Києві з нашої юридичної компанії одержує широкі повноваження:

 • консультації наодинці з затриманим;
 • участь у слідчих діях;
 • дозвіл на ознайомлення з усіма матеріалами;
 • можливість проведення окремого розслідування з залученням експертів;
 • подання оскаржень, апеляційних та касаційних скарг у суди вищої інстанції.

Наші адвокати готові долучитися до ведення будь-яких справ, що підпадають під класифікацію кримінальних: дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими чи загиблими, економічні та корупційні злочини, злочин проти основ нацбезпеки, нанесення тілесних ушкоджень, вбивство, злочини пов’язані з обігом та використанням наркотичних речовин тощо.

Якщо ви або ваші рідні стали фігурантами кримінальної справи, держава гарантує безкоштовного адвоката, рівень послуг якого цілком відповідатиме їх вартості. Звернувшись до наших спеціалістів, ви отримуєте професійну допомогу: від консультації до повного ведення справи. Ми не гарантуємо зняття обвинувачень й припинення розгляду. Але навіть у найтяжчих випадках зробимо усе, що від нас залежить, для максимального пом’якшення покарань й уникнення ув’язнень.

Перелік базових послуг адвоката в сфері кримінального права

 • Усна бесіда по телефону або онлайн консультація в інтернеті
 • Письмова консультація
 • Виїзна консультація
 • Екстрений виїзд на затримання та інші слідчі дії
 • Складання заяви про внесення в ЄРДР інформації про злочин
 • Для початку кримінального провадження
 • Оскарження відмови про внесення в ЄРДР інформації для початку кримінального провадження
 • Клопотання, заяви, скарги, інші документи
 • Захист на стадії досудового розслідування за злочинами будь-якого ступеня тяжкості
 • Ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
 • Правова допомога у кримінальних провадженнях – юридичний висновок
 • Виїзд в слідчий ізолятор
 • Збір доказів
 • Скарга в ЄСПЛ
 • Справи приватного обвинувачення
 • Адвокат по УДЗ
 • Арешт майна
 • Юридична допомога адвоката при обранні запобіжного заходу в кримінальному провадженні

Задайте своє питання.