Адвокат з вбивств

Нажаль в Україні існує висока вірогідність, під час судового процесу, бути засудженим навіть при повній впевненості невинності, наявності свідків або чіткого алібі. Якщо мова йде про вбивство, будь-яка помилка виявиться фатальною. Професійний адвокат з вбивств – єдиний, хто допоможе уникнути покарання.

Як адвокат виправдовує клієнта?

Особиста зустріч і послуги консультаціїОзнайомлення з матеріалами справиГотуємося до захисту в судіПредставляємо інтереси в суді
Ми зустрічаємося з підозрюваним, ставимо питання, слухаємо і розповідаємо про інкриміновані йому статті КК, сприятливі і несприятливі можливі результати. Даємо рекомендації про те, як слід поводитися з співробітниками поліції перед судом. Конфіденційність зберігається, навіть якщо угода не була укладена.Якщо справа знаходиться на стадії досудового розслідування, а клієнт виступає в якості обвинуваченого, ми знайомимося з матеріалами справи. Пишемо клопотання та відповідно до статті 220 КПК, очікуємо дій прокурора протягом 3-х днів. Ухилення від надання даних є злочином вчиненим прокурором.Ми вивчаємо кейси – схожі справи, що мали сприятливий результат для обвинуваченого. Знаходимо прогалини в лінії обвинувачення і вибудовуємо захист. Якщо звинувачення висуває незаперечні докази, юрист фокусується на мінімізації санкцій.Якщо винесений вирок нас не влаштовує, адвокат подає апеляційну скаргу. Вона може подаватися кілька разів, поки ми не досягнемо кращого результату. Так чи інакше, ми поповнюємо список успішних справ і бажаємо Вам більше ніколи не мати потреби в наших послугах

Що робити, якщо провина незаперечна?

По-перше, не треба категорично заявляти про незаперечності винуватості у злочині. Навіть щире каяття в злочині може бути анульовано, якщо воно підписувалося під тиском правоохоронних органів. Іноді спростовується сам факт вбивства. Так, повторна незалежна медична експертиза може довести, що дії підозрюваного не були безпосередньою причиною смерті потерпілого. Ці випадки рідкісні, але їх багато. Завдання досвідченого юриста – помітити їх в кримінальній справі, використовувати для захисту клієнта. Ми надаємо послуги саме таким чином.

У тих випадках, коли виправдати особу дійсно неможливо, робота адвоката з убивств направлена на пом’якшення покарання. Вашу кримінальну відповідальність перед законом можна зменшити багатьма способами. Краща допомога – домогтися зміни чинної статті на статтю, що передбачає більш м’яке покарання. Умисне вбивство, наприклад, при наявності належних підстав можна перетворити в перевищення допустимих меж самооборони.

Якщо статтю вдалося змінити, на розгляд суду виносяться пом’якшувальні обставини злочину: стан афекту, вагітність, вплив зовнішньої загрози і т.д. Всього в Кримінальному кодексі України зазначено 10 таких пом’якшуючих обставин, а їх перелік не є вичерпним.

Коли звертатися до фахівця?

Скористайтеся допомогою сьогодні, незалежно від свого статусу. Не чекайте, поки Вас запишуть в список підозрюваних у злочині або зроблять обвинуваченим в суді. Перехід з розділу свідків у підозрювані може бути спровокований однієї необережної фразою. Чим раніше Вас проконсультує адвокат з убивств, тим вище шанси на хороший результат кримінальної справи.

Ми даємо реалістичні прогнози, гарантуємо конфіденційність і доводимо невинність за всіма статтями, пов’язаними з убивством. З нашою допомогою Ви отримаєте кваліфікований захист в суді і, через певний час, забудете про цей інцидент, як про нічний кошмар. Запишіться на консультацію, щоб бути впевненим в майбутньому.

Задайте свой вопрос.

Перечень базовых услуг адвоката в сфере уголовного права

 • Устная беседа по телефону либо онлайн консультация в интернете
 • Письменная консультация
 • Выездная консультация
 • Экстренный выезд на задержание и другие следственные действия
 • Составление заявления о внесении в ЕРДР информации о преступлении
  для начала уголовного производства
 • Обжалование отказа о внесении в ЕРДР информации для начала
  уголовного производства
 • Ходатайства, заявления, жалобы, иные документы
 • Защита на стадии досудебного расследования по преступлениям
  любой степени тяжести
 • Ознакомление с материалами уголовного производства
 • Правовая помощь по уголовным производству — юридическое
  заключение
 • Выезд в следственный изолятор
 • Сбор доказательств
 • Жалоба в ЕСПЧ
 • Дела частного обвинения
 • Адвокат по УДО
 • Арест имущества
 • Юридическая помощь адвоката при избрании меры пресечения
  в уголовном производстве