Адвокат у справах про шахрайство

Адвокат у справах про шахрайство може знадобитися, як потерпілому, так і особі, яка підозрюється в скоєнні цього злочину. Юридична допомога надається всім громадянам України, і ця норма записана в Основному Законі. Вона може виражатися, як на рівні консультацій юриста по шахрайству, так і безпосередній участі адвоката на стадії досудового слідства і в суді. Кожен громадянин має право на захист, і він буде ефективним, якщо у справі бере участь професіонал.

Представлення інтересів потерпілої сторони

Сьогодні, в століття інноваційних технологій, злочини скоюються як в побутових умовах, так і в інтернеті. Кримінальний кодекс не розділяє їх між собою і стаття 190 КК України передбачає вчинення шахрайських дій як за допомогою інтернету або телефону, так і в реальних умовах. Постраждалі від корисливого злочину мають право на захист, а також на повернення особистого майна і грошових коштів.

Допомога адвоката по цій категорії кримінальних справ буде виражатися:

 • в консультації;
 • складанні процесуальних документів;
 • безпосередній участі в досудовому розслідуванні і при розгляді справи в суді.

Це дозволить повернути привласнені речі або грошові кошти, домогтися справедливого і адекватного покарання винної сторони. Стаття 190 КК України, передбачає різні види кримінальних покарань, від штрафів до позбавлення волі, тому правильна кваліфікація злочинних діянь, істотно впливає на вирок суду. Адвокати по шахрайству, застосовуючи норми процесуального та матеріального права, зможуть домогтися бажаного результату, діючи в інтересах свого клієнта.

Якщо відносно вас, ваших рідних або близьких скоєно протиправне діяння, визначене статтею 190 КК України, то ви маєте право на юридичний захист на високому, професійному рівні. Ви можете обмежитися тільки консультацією або залучити захисника до участі в процесі. Як показує практика, справедливі й об’єктивні рішення суду виносяться в більшості випадків, коли в процесі беруть участь адвокати по шахрайству з великим досвідом.

Правильне застосування статті 190 КК дозволяє грамотно кваліфікувати склад злочину, залучити винного до кримінальної відповідальності і компенсувати заподіяну шкоду в повному обсязі. Послуга юриста з цих питань буде просто необхідною на будь-якій стадії розслідування, оскільки доведеться контролювати багато питань. У тому числі подавати клопотання і скарги, заяви про залучення до матеріалів кримінальної справи доказів, виконувати багато інших важливих дії.

Ціна на юридичну послугу в кожному випадку визначається індивідуально, залежно від обставин справи, матеріального становища потерпілого та за багатьма іншими підставами.

Право обвинуваченого на професійну юридичну допомогу

Кримінальний кодекс передбачає право підозрюваного або обвинуваченого на захист, тому юридична послуга буде надана на високому професійному рівні. Ціна за консультацію або безпосередню участь на стадії досудового розслідування або в судовому процесі (в кожному випадку) визначається окремо. Захист збере всі необхідні докази, виявить свідків, вкаже на порушення прав підозрюваного, надасть якісну послугу.

Маючи достатній досвід, адвокат по шахрайству розробить правильну тактику і виграшну стратегію, вміло буде використовувати надані законом права для захисту інтересів свого клієнта.

Допомога може знадобитися в будь-який момент – як при затриманні, так і при проведенні слідчих дій. Якщо у вас виникла подібна ситуація, то краще відразу звернутися за захистом своїх прав та інтересів. Цей злочин при своєчасному залученні адвоката може бути перекваліфікований на менш тяжкий.

Не секрет, що багато правоохоронців часто порушують право громадянина на кваліфіковану допомогу і юридичну послугу. Юрист по шахрайству з великим практичним досвідом зробить все від нього залежне, щоб закон і права підзахисного не були порушені.

Якщо вам потрібен кращий адвокат по шахрайству, який здатний вирішити складні правові завдання та надати реальну допомогу, то телефонуйте нам за контактним телефоном або звертайтеся особисто. Ціна на послуги буде узгоджена і обов’язково вас задовольнить. Ми надамо професійну юридичну допомогу як потерпілим, так і особам, підозрюваним у скоєнні злочину, на будь-якій стадії досудового розслідування.

Всі відомості, які стали відомі в процесі надання правової допомоги, носять конфіденційний характер і розголошенню третім особам не підлягають.

Задайте своє питання

Перелік базових послуг адвоката в сфері кримінального права​

 • Усна бесіда по телефону або онлайн консультація в інтернеті
 • Письмова консультація
 • Виїзна консультація
 • Екстрений виїзд на затримання та інші слідчі дії
 • Складання заяви про внесення в ЄРДР інформації про злочин
 • Для початку кримінального провадження
 • Оскарження відмови про внесення в ЄРДР інформації для початку кримінального провадження
 • Клопотання, заяви, скарги, інші документи
 • Захист на стадії досудового розслідування за злочинами будь-якого ступеня тяжкості
 • Ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
 • Правова допомога у кримінальних провадженнях – юридичний висновок
 • Виїзд в слідчий ізолятор
 • Збір доказів
 • Скарга в ЄСПЛ
 • Справи приватного обвинувачення
 • Адвокат по УДЗ
 • Арешт майна
 • Юридична допомога адвоката при обранні запобіжного заходу в кримінальному провадженні