Адвокат по наркотикам

Як захистити себе від неправомірних дій правоохоронців

Злочини у сфері незаконного обігу наркотичних речовин мають резонансний характер і негативно сприймаються громадянами України. Це прийняло катастрофічні масштаби, тому зрозуміле обурення наших співвітчизників. Для ст. 307 КК України передбачає суворе покарання за ці злочинні діяння до 8-ми років позбавлення волі, а у разі кваліфікації складу і вище, а це означає, що для участі в справі обов’язково потрібен адвокат з наркотиків. У своїй діяльності правоохоронні органи допускають чимало, м’яко кажучи, помилок, а то й відвертих зловживань, які повинні бути припинені ще до направлення справи до суду.

Це специфічна категорія справ, в яких існує чимало нюансів і особливостей, про які слід знати. Це потрібно для того, щоб захист був максимально ефективним, спрямованим на виконання норм чинного законодавства з боку правоохоронців. Якщо виникла така ситуація, то юридична послуга з захисту прав та інтересів підозрюваного, дозволить виключити багато суперечливих моментів і фіктивних доказів.

Сьогодні не є секретом, що оперативні співробітники при розкритті злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин, грубо порушують чинне законодавство, а в деяких випадках йдуть на службове підроблення, фальсифікацію, зловживання службовим становищем, щоб отримати зізнання громадянина. При цьому права громадянина часто порушуються, особливо передбачені ст. ст. 27, 42 КПК України.

Як правило, затримання відбувається раптово, застає людину зненацька, що не дає їй можливості миттєво виробити ефективну тактику захисту, оцінити ситуацію, що відбувається, і відповідність дій правоохоронців процесуальному законодавству. Адвокат по наркотикам допоможе відновити справедливість, виключити психологічний і фізичний тиск, а в деяких випадках домогтися скасування передбачених санкцій. Така юридична послуга завжди ефективна, але вимагає від кращих адвокатів по наркотикам знання процесуальних і матеріальних норм права, їх правильного застосування і кваліфікації.

Громадянину, підозрюваному в скоєнні злочину пов’язаного з незаконним обігом наркотичних речовин, їх збутом, розповсюдженням або зберіганням, слід запам’ятати основні моменти затримання, а також прізвища оперативних співробітників. Це дозволить в подальшому:

 • правильно кваліфікувати дії правоохоронців, як незаконні та протиправні;
 • встановити порушення прав та інтересів підозрюваного;
 • застосувати необхідні норми чинного законодавства для ефективного захисту громадянина.

Адвокат у справах про наркотики збере всі необхідні докази, встановить свідків, заявить відповідні клопотання, як на досудовій стадії, так і при слуханні справи в суді. Відносини з адвокатом можуть вибудовуватися, як на рівні консультацій, так і при безпосередній участі фахівця в суді.

Беручи участь в справі по незаконному обігу наркотичних речовин, адвокат не допустить порушення прав та інтересів громадянина, фальсифікацій з боку правоохоронців, скоєння психологічного і фізичного тиску. Юридична допомога буде ефективною, так як знання матеріальних і процесуальних норм права дозволить виробити ефективну тактику захисту і загальну стратегію поведінки.

Справи, пов’язані з наркотиками, намагаються розслідувати миттєво

Юридична практика показує, що кримінальні справи, пов’язані зі злочинами про наркотики, правоохоронці прагнуть завершити в найкоротші терміни. Навіть не чекаючи результатів експертиз і висновків фахівців. При такій постановці питань, слід тримати себе в руках, не йти на сумнівні компроміси, виверти або провокації зі слідством. Необхідно дочекатися, коли приїде адвокат з наркотиків в Києві та надасть потрібну юридичну консультацію.

Якщо не дотримуватися цього правила, то в суді зробити що-небудь буде неможливо, а сам характер прийнятого рішення, буде нести статус незворотного.

Адвокат по наркотикам – ваш реальний захисник

Основним Законом – Конституцією України передбачено право громадян на правову допомогу і не свідчити проти себе. Законодавець зазначив ці принципи в статтях 59 і 63 Конституції. Якщо з боку правоохоронних органів чиниться психологічний тиск, то це ефективні важелі в ситуації з несприятливими умовами.

На початковій стадії слід відмовитися від надання показань й вимагати зустріч з вашим адвокатом, який вибудує лінію захисту. Слід пам’ятати, що вам потрібен адвокат не з боку, якого може надати держава на безкоштовній основі, а саме ваш захисник і порадник, який надасть вам юридичну допомогу.

Деякі громадяни вважають, що не має різниці, хто буде надавач послуги з захисту. Це помилкова думка, так як різниця величезна – потрібен тільки фахівець, який спростує результати експертизи, поставить під сумнів зібрані докази, вкаже на порушення прав та інтересів громадянина. А надати таку послугу може тільки адвокат з глибокими теоретичними знаннями і практичним досвідом участі в суді.

Його участь у справі про збут або зберігання наркотичних речовин дасть вам шанс на успішний результат справи, як на етапі досудового розслідування, так і під час розгляду його в суді.

Тонкощі і нюанси кримінальних справ цієї категорії

В кінцевому рахунку може виявитися, що відсутній склад або подія злочину і це доведе досвідчений адвокат. Захист у кримінальних справах про наркотики може поставити під сумнів висновок експертизи, за багатьма підставами. Так, наприклад, сьогодні щодня виробляється безліч нових наркотичних речовин, які можуть бути не включені до переліку заборонених. А це суттєво впливає на справу за зберігання або оборот наркотиків, так як в такому випадку притягнути до відповідальності не можна.

Існує ще безліч способів захисту громадян, право яких порушено, а досвідчений адвокат застосовує норми чинного законодавства в інтересах свого клієнта.

Перелік базових послуг адвоката в сфері кримінального права

 • Усна бесіда по телефону або онлайн консультація в інтернеті
 • Письмова консультація
 • Виїзна консультація
 • Екстрений виїзд на затримання та інші слідчі дії
 • Складання заяви про внесення в ЄРДР інформації про злочин
 • Для початку кримінального провадження
 • Оскарження відмови про внесення в ЄРДР інформації для початку кримінального провадження
 • Клопотання, заяви, скарги, інші документи
 • Захист на стадії досудового розслідування за злочинами будь-якого ступеня тяжкості
 • Ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
 • Правова допомога у кримінальних провадженнях – юридичний висновок
 • Виїзд в слідчий ізолятор
 • Збір доказів
 • Скарга в ЄСПЛ
 • Справи приватного обвинувачення
 • Адвокат по УДЗ
 • Арешт майна
 • Юридична допомога адвоката при обранні запобіжного заходу в кримінальному провадженні

Задайте своє питання.