Кабмін змінив деякі положення карантину! Як було і як стало, коротко і «по дєлу».

Карантин продовжено до 24 квітня 2020 року.

❌ Заборонено:

❌ Відвідування закладів освіти її здобувачами до 24 квітня 2020 року.

❌ Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

❌  Роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема:
⛔️ закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо);
⛔️ торговельно-розважальних центрів;
⛔️ інших закладів розважальної діяльності;
⛔️ фітнес-центрів;
⛔️ закладів культури;
⛔️ торговельного і побутового обслуговування населення.

Перелік суб’єктів господарювання, які можуть працювати, а також перелік предметів, якими можна торгувати, було розширено:
✅ торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку (тепер можлива й оптова торгівля, за минулою постановою – лише роздрібна);

✅ провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

✅ торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Головна умова! Забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

❌ Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні.

✅ Однак, скасовано умову про перевезення лише 10 пасажирів. Наразі не можна перевозити пасажирів у кількості, що перевищує половину кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

❌ Перевезення пасажирів метрополітенами міст Києва, Харкова і Дніпра.

❌ Також продовжено інші, раніше встановлені обмеження, пов’язані з авіаперевезеннями та перетином кордону України.

Бережіть себе! #залишайсявдома